shutterstock_564626980-5

Služby nájemníkům

Záleží nám na spokojenosti našich nájemníků. Abychom pro komfort bydlení v našich nemovitostech udělali maximum, provádíme administrativní i technickou správu sami. Neustále implementujeme nová moderní řešení.

Online portál

Pro urychlení komunikace a promptní řešení všech požadavků jsme zavedli online portál, který je přístupný všem našim nájemcům. Přístup do systému je možný jak přes internetovou stránku, tak i mobilní aplikaci pro iOS i Android. Co můžete přes portál vyřešit? 

  • Opravy
  • Hlášení nehod
  • Změny počtu osob v domácnosti
  • Snadná cesta k dotazům a řešením různých situací
  • Přístup k fakturám a aktuální informace o provedených platbách

Služby, které portál zatím nezajistí:

  • Prodloužení smlouvy
  • Úpravy dokumentací a smluv
  • Konflikty mezi nájemci

Přihlaste se do online portálu

Něco navíc

Budujeme místo, kde se lidé budou cítit dobře. Proto našim nájemníkům nabízíme doplňkové COOL služby, které zpříjemňují a obohacují život. Všechny se nacházejí přímo v našich nemovitostech. Nechte se rozmazlovat.

COOL WINE

Máte chuť na víno? Navštivte naše degustace nebo si vyberte z limitované produkce výjimečných rodinných a boutiqových vinařství, na kterých je o každý hrozen pečlivě ručně pečováno.

COOL DANCE

Chcete umět tancovat? Studio COOL DANCE nabízí velký výběr kurzů pro děti i dospělé. Zatančete si standard, latinu a další styly pod vedením profesionálních tanečníků.

COOL LOOK

Zubní ordinace COOL LOOK nabízí široké spektrum stomatologických i estetických zákroků, bělení zubů, dentální hygienu nebo dětskou stomatologii v moderních a elegantních ordinacích.

Užitečné dokumenty

Co dělat když?

Neteče voda

V případě, že vám v bytě neteče voda a před tím než kontaktujete naší správu s problémem, zkontrolujte zda na vaší adrese není plánovaná výluka, či již nahlášená porucha.

Nefunguje elektřina

V případě, že vám v bytě nefunguje elektřina a před tím než kontaktujete naší správu s problémem, zkontrolujte zda na vaší adrese není plánovaná výluka, či již nahlášená porucha. 

Cítíte plyn

Volejte pohotovostní linku 1239 Pražské plynárenské v případě poruchy na plynárenském zařízení a situace spojené s obecným ohrožením v souvislostí s provozem distribuční plynárenské sítě.